Dula a laktační poradkyně

Podpora, respekt a empatie

Moje služby pro vás


Předporodní příprava

Předporodní příprava

Individuální a párová kompletní předporodní příprava.

Doprovod k porodu

Doprovod k porodu

Kontinuální doprovod a podpora v průběhu celého porodu.

Laktační poradenství

Laktační předporodní příprava nebo pomoc s čímkoliv ohledně kojení.

Péče o dítě

Pomoc v šestinedělí, vše okolo miminka, poradenství v oblasti šátkování nebo látkových plenek.

Bachovy esence

Namíchání Bachových esencí na míru pro vás i vaše blízké.
Reference

Ohlasy spokojených klientů

Můj krásný porod ♥️♥️♥️

Cesta k příjemnějšímu prožití mého druhého porodu, začala již při zjištění, že čekáme druhé miminko. Nechtěla jsem nic podcenit, jako při prvním porodu, který nebyl podle mých představ, spíše podle představ doktorů. Proto mne napadlo, že bych si k porodu vzala nejen manžela, ale i někoho zkušeného...a bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla pro sebe, miminko a manžela udělat

Dle naší intuice jsme vybrali úžasnou Karolinku, která nám při našich předporodních sezeních mnohé vysvětlila a pomohla, např. promyslet a sepsat porodní přání, dýchání/zpívání/uzemnovani a třeba i počítání kontrakci, abychom věděli, kdy vyrazit do nemocnice. Tato úžasná žena mi byla velkou oporou při porodu, její úžasné masírovani, otíraní vlhkým levandulovým hadříkem a slova povzbuzení ve chvílích když si myslíte, že to nezvladnete a že už si klidně necháte bodnout nějakou chemku do těla a to i přes to, že víte, že to poté nejde přirozeně, ale jen řízeně, takže většinou stehy neminou.

DĚKUJI TI moc Karolínko, budu na tyto společné chvíle vzpomínat celý život.

♥️♥️♥️

Pavlína Chládová ( Neratovice)

Moc děkuji Karolíně za vynikající podporu u porodu naší dcery Editky. Porod se rozbíhal velmi pomalu a Karolína mi na dálku, ve dne v noci, dodávala odvahu a jistotu, že míříme správným směrem. Její slova byla vždy uklidňující a utvrdila mě v přesvědčení, že dokážu porodit přirozeně i po předchozím císařském řezu. Největší pomoc přišla v momentě, kdy se porod najednou zastavil a bylo potřeba rozhodnout, co dál. Díky Karolíně jsem se nakonec zvládla soustředit jen na to podstatné a s maximální účastí Karolíny i porodní asistentky jsme přivedli na svět naši krásnou holčičku, přirozeně, prakticky bez chemie, v přátelském prostředí plném pochopení a lásky. Děkuji. Lucka (Praha Podolí)

Vytvořte si webové stránky zdarma!