Moje služby


Budoucím maminkám i jejich partnerům nabízím už šestým rokem kompletní předporodní přípravu, pomoc s výběrem porodnice, sestavení porodního přání, nauku o fyziologii porodu, jednotlivých fázích porodu, používání různých úlevových technik při kontrakcích apod.

Hlavní službou je pak doprovod u porodu a následná poporodní péče, poradenství, jak se starat o novorozence, kojení (jsem certifikovaná laktační poradkyně o. z. Mamila), používání látkových plen, zdravé nošení dětí atd. 

V případě potřeby a zájmu nabízím energetické masáže Reiki, reflexní masáže plosek nohou, aromaterapii a též pracuji s Bachovými esencemi.

Můj pohled na potřeby ženy připravující se na porod

Velmi důležité je psychické naladění a rozpoložení ženy, proto na předporodních schůzkách věnuji tolik času, kolik je potřeba k probrání a rozpuštění všemožných obav a strachů, otevřeně společně řešíme, co vás trápí a zajímá.

Ženám nabízím čtyři setkání, první schůzka je seznamovací, další schůzky jsou v rámci předporodní přípravy na samotný porod. Setkání může být samozřejmě více nebo méně, záleží na přání klientky. Kromě toho, že probereme veškerou teorii, se na sebe máme možnost naladit a lépe se poznat, což je u samotného porodu naprosto klíčové.

V průběhu porodu jsem vám stoprocentně k dispozici po emoční a fyzické stránce. Pokud si žena přeje, jsem po jejím boku nonstop. Vždy se snažím budoucí mamince a jejímu miminku svou přítomností porod co nejvíce zpříjemnit a usnadnit, naladit ženu na pocit bezpečí a klidu. Mohu masírovat, přikládat různé obklady, doporučit úlevové techniky, držet za ruku... V případě potřeby vysvětluji, v jaké fázi porodu se žena nalézá, a také objasňuji, co které jednotlivé nabízené procedury obnáší.

Každá žena je jedinečná, přistupuji ke všem individuálně a plně respektuji přání a představy.

Předporodní schůzky (orientační témata)

1. schůzka: výběr porodnice, způsoby začátku porodu, kdy vyrazit do porodnice, úlevové techniky, jak může partner pomoci u porodu, co si vzít s sebou do porodnice

2. schůzka: fyziologie a jednotlivé fáze porodu, procedury u porodu, pomoc se sestavením porodního přání

3. schůzka: jak se o sebe starat a proč je důležité šestinedělí, příprava na kojení, péče o miminko

Své služby nabízím po celém Jihočeském kraji.

Vytvořte si webové stránky zdarma!