,,Život je jako vlna. Vzdoruj jí a ona tě porazí, ponoř se do ní a ona tě ponese." 

O mně

Jmenuji se Karolína Lelková a jsem maminkou tří báječných dětí a manželkou svého milujícího a podporujícího muže. Jsem dula České asociace dul a laktační poradkyně o. z. Mamila.

O přirozené porody jsem se tak nějak intuitivně zajímala už dávno před narozením svých dětí. Nicméně jsem pořád hledala svůj směr a cestu, kterou se ubrat. To jsem ještě netušila, že mé těhotenství a porody ( prvorozený se narodil koncem pánevním, druhorozený 17 dní po termínu jako bez mála pětikilové miminko, a dcerka se mi přetáčela v bříšku hlavou nahoru, dolů, do příčky do posledních okamžiků před porodem) jsou pro mě neocenitelnou zkušeností do budoucí praxe. V průběhu svého posledního těhotenství jsem si jasně uvědomila, že mé poslání a určení je být dulou, být průvodkyní a oporou žen v tomto důležitém a zásadním období jejich života. Bylo to jak z románu, zasáhl a osvítil mě jasný paprsek této myšlenky a já ho od té doby bez jediného zaváhání následovala.

Po narození dcery jsem absolvovala roční výcvik a kurz u České asociace dul a již v jeho průběhu jsem se začala věnovat úžasné práci se ženami ( předporodní příprava, doprovod u porodu, pomoc v šestinedělí, kojení, šátkování, plenkování a vše, co obnáší péče o dítě). Ženy podporuji a doprovázím k porodu už sedmým rokem. Později jsem se stala certifikovanou laktační poradkyní o. z . Mamila. Jsem též certifikovanou lektorkou předporodní přípravy Aperio a pořádám předporodní kurzy pro nastávající rodiče.

Jsem šťastná a vděčná za to, že má práce mě naplňuje a zároveň je mým největším koníčkem. Umožňuje mi a dává prostor se věnovat svým dětem a trávit s nimi dostatek času. Věřím, že děti jsou naši největší učitelé a ony mě o tom každodenně přesvědčují, je to nekonečná škola života 😊. Klaním se ke kontaktnímu a přirozenému rodičovství, své děti vnímám jako parťáky. Snažím se být autentická a poslouchat svou intuici a své srdce.

Vytvořte si webové stránky zdarma!