Reference

Ohlasy spokojených klientů

Kája byla úžasnou, klidnou a ženskou energií nabitou oporou nejen mě, ale i manželovi. Jako prvorodička jsem si přála mít u sebe manžela a zároveň i tu správnou ženu. Mít pocit jistoty, že je se mnou někdo, kdo mě i miminko laskavě a klidně porodem povede. A přesně to se stalo

Příjemným překvapením bylo, že nešlo jen o samotnou podporu u porodu, ale i v průběhu těhotenství a v šestinedělí. Poradila, zajímala se, naslouchala a v těžkých situacích (tlak ze strany porodnice na vyvolání porodu v 1. termínu, nebo když ve druhé porodní fázi odběhli všichni pryč ke komplikovanému porodu) byla tam a jen pro nás. Věřím, že díky ní na vše vzpomínám v dobrém a po porodu jsem na sále dokázala vtipkovat se sestřičkami, kde budeme rodit další dítě.

Monika (Příbram)

Karolína mi jako dula pomohla přivést na svět moji první dceru, v Krčské porodnici. Díky její empatii a pozitivní energii pro mě byl porod určitě příjemnějším a méně bolestivým zážitkem. Nejvíce mi pomohly její masáže zad, které si pamatuji doteď. Karolínu jako dulu jsem již doporučila několika kamarádkám a určitě vřele doporučuji všem ženám před porodem - i pro pohodovou předporodní přípravu.

Dáša (Praha Krč)

Stretnúť sa s Karolínou a môcť ju mať ako dulu pri pôrode považujem za veľké šťastie. Kiež by sme sa poznali skôr a bola by aj pri mojom prvom pôrode. Takúto empatickú a silnú ženu prajem mať pri pôrode každej žene.

Lenka (Rakovník)

"Som veľmi rada, že som si pre doprevádzanie k pôrodu vybrala práve Karolínu. Na stretnutiach pri príprave na pôrod mi všetko vysvetlila a odpovedala na všetky moje otázky, takže som sa cítila informovaná, a počas samotného pôrodu mi bola oporou, ktorú som potrebovala. Teším sa, že som po boku mala skúsenú dulu a určite jej služby využijem aj pri ďalšom pôrode."

Natália (Praha Krč)

Své první miminko jsem rodila neplánovaně předčasně a dula, se kterou

jsem byla domluvená, nemohla být u porodu. Předala mě Káje, seznamovaly jsme se telefonicky během kontrakcí a začaly si rovnou

tykat, na sále by na to už asi nemusel být čas :) 

Přestože můj porod začal hekticky, jak jsem dolehla na porodní křeslo, už mě Kája držela

za ruku. Její příjemný pomalý hlas a dotek ruky, které mi dodávaly klid a odvahu, jsou nezapomenutelné! Jemně mě povzbuzovala, chválila, pomohla mi prvně přiložit miminko k prsu, pak v šestinedělí zvládnout v klidu kojení, po šestinedělí s nošením miminka v šátku... 

Pořád slyším, jak mi od první chvíle opakovala: "hlavně buďte hodně spolu kůže na kůži, to pomáhá nejvíc!" Měla svatou pravdu :)

Káju můžu ze srdce doporučit! 

Magda + 4 měsíční holčička Mia (Praha Krč)

Jméno Příjmení

"Karolína umí poradit a podpořit. Jako dula mi velmi pomohla v těžkých začátcích. Jako člověk mě i po letech od porodu inspiruje, abych se nebála jít vlastní cestou. Kdybych někdy měla znovu rodit, doufám, že bude mít volné místo v diáři právě ona." 

Elizabet ( Vinohrady)


S Karolínou jsem absolvovala předporodní konzultace a k samotnému porodu mě také doprovázela. Díky předporodním schůzkám jsem se cítila jistá, informovaná a hlavně připravená rozhodovat se tak, aby porod probíhal co nejvíce podle mých představ. Příprava byla nedocenitelná i pro sebevědomí a jistotu partnera.

Můj porod byl rychlý, bezproblémový a proběhl bez intervencí. Za to a za celkové své naladění rozhodně vděčím přípravě s Karolínou a její přítomnosti na porodním sále. Dodávala mi sílu, jistotu a pocit bezpečí.

Karolínu a její služby vřele doporučuji. Nemohla jsem svůj čas peníze investovat lépe.

Karolíno, díky moc za to, že jsi velkým dílem přispěla k tomu, že Anička přišla na svět tak snadno a bezproblémově ;)

Radka (Bulovka)