Laktační poradenství


Jako dula se věnuji kojení už při předporodní přípravě. Vnímám to jako důležitou součást celkové přípravy na mateřství. Své služby ale nabízím i ženám, které nemají zájem o doprovod k porodu. Jedná se jak o ucelenou předporodní laktační přípravu, tak i řešení momentálních obtíží všeho, co se týká kojení.

Jsem přesvědčená, že mateřské mléko je pro zdraví a celkový rozvoj miminka naprosto zásadní a myslím, že každá maminka si zaslouží zažít ten jedinečný pocit spojení a napojení, ke kterému při kojení automaticky dochází.

Kojení se obvykle prezentuje jako naprosto přirozená součást mateřství, netřeba se nijak připravovat, jde to samo. V ideálním případě se tak i děje. V dnešní trochu uspěchané době se však lehce odkláníme od přirozených instinktů, na internetu je spousta protichůdných informací a z okolí k nám přichází nespočet historek a mýtů, v kterých je někdy těžké se zorientovat. Může se stát, že nenacházíme podporu a pochopení ohledně kojení ani v nejbližší rodině. Taktéž nás můžou potkat nenadálé problémy všeho druhu (nedostatek mléka, pije moje miminko dostatečně?, bolest prsou, miminko odmítá pít z prsu apod.)

Jsem certifikovanou poradkyní o. z. Mamila. Pokud máte jakékoliv problémy, velmi ráda vám je pomohu vyřešit. Za svými klientkami většinou jezdím k nim domů. Je ale možné přijet za mnou do mé pracovny do Želče nedaleko Tábora.  Laktační poradenství trvá většinou 75 minut, někdy stačí jen jedna schůzka, některé obtíže si však žádají schůzek několik, to je velmi individuální.


Vytvořte si webové stránky zdarma!