Laktační poradenství


Jako dula se věnuji kojení už při předporodní přípravě. Vnímám to jako důležitou součást celkové přípravy na mateřství. Své služby ale nabízím i ženám, které nemají zájem o doprovod k porodu. Jedná se jak o ucelenou předporodní laktační přípravu, tak i řešení momentálních obtíží všeho, co se týká kojení.

Jsem přesvědčená, že mateřské mléko je pro zdraví a celkový rozvoj miminka naprosto zásadní a myslím, že každá maminka si zaslouží zažít ten jedinečný pocit spojení a napojení, ke kterému při kojení automaticky dochází.

Kojení se obvykle prezentuje jako naprosto přirozená součást mateřství, netřeba se nijak připravovat, jde to samo. V ideálním případě se tak i děje. V dnešní trochu uspěchané době se však lehce odkláníme od přirozených instinktů, na internetu je spousta protichůdných informací a z okolí k nám přichází nespočet historek a mýtů, v kterých je někdy těžké se zorientovat. Může se stát, že nenacházíme podporu a pochopení ohledně kojení ani v nejbližší rodině. Taktéž nás můžou potkat nenadálé problémy všeho druhu (nedostatek mléka, pije moje miminko dostatečně?, bolest prsou, miminko odmítá pít z prsu apod.)

Jsem certifikovanou poradkyní o. z. Mamila. Pokud máte jakékoliv problémy, velmi ráda vám je pomohu vyřešit. Mohu za vámi dojet domů, případně mám v centru Prahy na Hlavním nádraží poradnu. Laktační poradenství trvá většinou 75 minut, někdy stačí jen jedna schůzka, některé obtíže si však žádají schůzek několik, to je velmi individuální.

©2017-2021 Karolína Lelková
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!